Geranium ROZANNEGeranium 'Rozanne'
Snaputis

Aukštis: 40-50 cm
Žydi: VI-IX

nuo birželio mėn.

Kaina: 7

Šio snapučio pristatinėti nereikia. Per gerą dešimtmetį gyvavimo jis susirinko visus aukščiausius apdovanojimus žolinių daugiamečių augalų pasaulyje - AGM (Award of Garden Merit), 2008m. Perennial Plant of the Year , ir pernai Čelsio parodoje paskelbtas Šimtmečio augalu.

Geranium 'Rozanne'Aš dažnai skeptiškai ir atsargiai žiūriu į naujus, 'mandrus' hibridus, dažnai jie būna tik didelis reklaminis burbulas. Bet šis snaputis tikrai vertas viso to ažiotažo. Reklamuojamas kaip ištisą vasarą žydintis snaputis - panašiai ir yra, tik Lietuvoje žydėjimas prasideda apie birželio vidurį. Ir tęsiais iki šalnų. Kad visus tuos žiedus nuolat krautų, augalui reikia derlingos, drėgnos dirvos, tad labai sausoje vietoje jis prastai augtų bei žydėtų. Kartais per sausrą gali atsirasti rusvų dėmių ant lapų, bet tai tik estetinis dalykas. Gali augti ir labai lengvame pavėsyje.

Gražūs kiek dėmėti lapai, kurių būna labai gausu. Jei augalui palikta daug vietos aplinkui, jis augs kaip platus kilimas; jei aplinkui augs kiti augalai, ROZANNE gali augti ir aukštesnė, nes ilgais ūgliais remsis į aplinkinius augalus. Dauginasi itin lėtai, tačiau vienoje vietoje gali augti daug metų.

Parduodamas 11x11cm (1 ltr) vazonuose